Obytná vestavba 2 do auta velikosti S pro menší vozy

zatím nehodnoceno

M. G. (majitel inzerátu)

Obytná vestavba 2 do auta velikosti S pro menší vozy - Forjoy

Obytná vestavba velikosti S - pro "menší" vozy (typicky velké combi, SUV, MPV), kdy základní modul je umístěný na šířku v zadní části nákladového prostoru a pro spaní se rozkládá dopředu nad sklopené zadní sedačky (zadní řada sedadel se nemusí z vozu vyndávat).
Základním požadavkem pro umístění této obytné vestavby je šířka zadních dveří min. 110 cm, a možnost posunout přední sedačky dopředu tak, aby spací plocha měla alespoň délku 190 cm. Montáž spací vestavby je snadná a rychlá – během 10-ti minut Vám vše předvedeme a vysvětlíme.
Vestavbu vložíme do auta a upevníte kurty. Multifunkční šuplík pro vaření je opatřen rozpojitelnými výsuvy, stačí ji jen zasunout do základního modulu.
Multifunkční šuplík pro vaření nabízí vše potřebné, má místo pro vařič, kartuše a příborník, přihrádku na nádobí a potraviny, pracovní desku, praktický dřez a kanystr na vodu.
Prostě, vše co doma nemáte a mohlo by se Vám na výlet hodit, pro Vás bezpečně připravíme a vybavíme Vás na Vaši výpravu.

Lokalita
Typ
Ostatní
Minimální počet dní na půjčení v sezóně (červenec - srpen)
2
Minimální počet dní na půjčení
2

Technické parametry

Značka
Joinmusic
Max. rychlost
130 Km/h
Počet osob
2
Rok výroby
2021
Celk. hmotnost
40 kg
Prov. hmotnost
40 kg
Doložnost
60 kg
Šířka
110 cm
Délka
190 cm
Výška
50 cm

Vnitřní vybavení

Kuchyňské vybavení Plynová bomba

Podmínky pronájmu

Vratná kauce
5000 Kč
Min. věk nájemce
18 let
Servisní poplatek
200 Kč
Další podmínky pronájmu
Cena pronájmu je uvedena ze 1 den pronájmu spací vestavby bez dalšího vybavení a souvisejících služeb. 1 den pronájmu = vyzvednutí zdarma den předem od 16h, vrácení do 12h den po skončení nájmu.
Domácí mazlíčci

Lokalita

Praha

Podobné inzeráty

Vydělávejte pronájmem svého karavanu