Karavan Hobby s příslušenstvím/vybavením

zatím nehodnoceno

T. H. (majitel inzerátu)

Karavan Hobby s příslušenstvím/vybavením - Forjoy

Pronajmu náš rodinný karavan Hobby Excellent Easy o váze pouhých 950 kg a celkovou/maximální hmotností 1300kg ve většině případech tedy stačí řidičské oprávnění skupiny B. (pokud celková hmotnost jízdní soupravy nepřesáhne 3500 kg)

Karavan je max. pro 4 osoby, je vybaven jednou pevnou postelí pro dvě osoby, která je oddělitelná posuvnými dveřmi od kuchyně, rozkládacím sezením pro další dvě osoby, šatní skříní s osvětlením, Wifi kamery + LCD display, TV, plynové topením s rozfuky, lednicí s mrazákem, boilerem na vodu, chemickým WC, sprchou, 3x plynovou ploténkou, dřezem, nádrží na čistou a znečištěnou vodu, markýzou + jedna postranní stěna, venkovní celtou, schůdky, nosičem na dvě kola, 8mi okny s moskytiérou a roletkou, elektrickým lapačem hmyzu, rezervním kolem s heverem a klíčem.

TV: V televizi je nahráno stovky skladeb a desítky filmů včetně pohádek pro děti. Mohu poskytnou přihlašovací údaje k T-Mobile TV se stovky kanály, nicméně budete potřebovat mobilní data nebo připojení k Wifi síti a HDMI kabel k propojení TV s vašim telefonem či tabletem.

KAMERY: Součást karavanu je bezdrátový kamerový systém pro bezpečnou a komfortní jízdu, díky kterému zvládne ovládat jízdní soupravu i úplný začátečník.

Plné havarijní pojištění platné téměř v celé Evropě je součástí (vandalismus, havárie, živelné pohromy atd.)

S karavanem je možné vyjet i tzv. na divoko.

Dále jako součást tohoto karavanu pronajmu:

KUCHYŇSKÉ VYBAVENÍ:
příbory, nože, vařečky, misky, talíře, hrnce, pánvičky, konvice atd.

KEMPINGOVÉ VYBAVENÍ:
4x křesílko, 4x stolička, stolek, gril, venkovní lampa,

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ:
2x koloběžka pro starší děti a dospělé, badminton set pro 4 hráče včetně sítě, Kroket pro 4 hráče, volejbalový míč, fotbalový míč, 2x házecí talíř, petanque 6x koule, atd.

SPOLEČENSKÉ HRY:
Aktivity, Tipni si!, hlavolamy, atd.

LOŽNÍ PRÁDLO:
V karavanu jsou přikrývky a polštáře standartní velikosti 140x200 a 70x90 pro 4 lidi. Povlečení a prostěradla není součástí, proto je potřeba si vzít své vlatstní, ideální je elastické prostěradlo s gumou 180x200


Možnost přistavení na místo vašeho určení- do 20 km 1000 Kč, každý další km + 30 Kč – zahrnuje dovoz i následný odvoz.

Chemie do WC, 2x 10kg plynová láhev, toaletní rozkladový papír je také v ceně.

Servisní poplatek - Preferuji vrácení karavanu v původním stavu (čistý, uklizený, vyprázdněné odpadní nádrže včetně WC) v opačném případě bude účtován servisní poplatek 1000kč. (uklízecí potřeby jsou součástí karavanu)

Vratná kauce 10 tis, nevratná záloha na termín 30% z ceny.

Lokalita
Trutnov
Typ vozidla
Obytný přívěs
Minimální počet dní na půjčení
3

Technické parametry

Značka
Hobby
Max. rychlost
100 Km/h
Počet osob
4
Rok výroby
2004
Celk. hmotnost
1300 kg
Prov. hmotnost
1000 kg
Doložnost
300 kg
Šířka
230 cm
Délka
650 cm
Výška
250 cm
Zimní paket

Vnitřní vybavení

Termorolety Kuchyň Kuchyňské vybavení Nádrž na pitnou vodu Lednice Koupelna WC Bojler el. Topení Rozfuk topení Couvací kamera Televize Rádio Led osvětlení Sítě proti hmyzu Úklidová sada Plynová bomba

Vnější vybavení

Markýza Vyrovnávací nájezdy Držák na kola Schůdky Rezervní kolo

Podmínky pronájmu

Vratná kauce
10000 Kč
Hav. pojištění spoluúčast
5000
Min. věk nájemce
18 let
Hav. pojištění Domácí mazlíčci

Příslušenství

Přídavná zpětná zrcátka Redukce 7/13, 13/7 Camping vybavení Prodlužovací kabel 230V Koberec předstan Ložní prádlo Utěrky WC chemie Toaletní papír Prostředky na mytí

Podobné inzeráty

Vydělávejte pronájmem svého karavanu