Nabízím minikaravan s krbem na 220v a baterií na 12v a moskytierou a možnost přespání 1-4 lidi..

zatím nehodnoceno

P. K. (majitel inzerátu)

Nabízím minikaravan s krbem na 220v a baterií na 12v a moskytierou a možnost přespání 1-4 lidi.. - Forjoy

Pronájem minikaravanu v Brně pro rok 2024 nabízí jedinečnou příležitost pro dobrodruhy, kteří chtějí prozkoumat krásy České republiky. S cenou 4900 Kč na týden a minimální dobou pronájmu jednoho týdne je toto nabídka, která umožňuje pohodlné cestování s moderním vybavením. Karavan z roku 2022 je vybavený vším potřebným pro komfortní pobyt v přírodě, včetně 12v baterie, krbu pro připojení v kempu, a pohodlného spaní s ochranou proti hmyzu. Uzamykatelný předstan s nafukovací postelí zvyšuje komfort a nabízí dostatek prostoru pro až čtyři osoby.
Představte si, že se probouzíte uprostřed přírody, obklopeni zpěvem ptáků a šuměním listí. Vaše dobrodružství začíná v mini karavanu, který je dokonale vybaven pro váš pohodlný pobyt v kempu. S 25 metry kabelu na 220V můžete snadno připojit karavan k elektrické síti a využít všechny moderní vymoženosti, které nabízí. Nádherný krb s termostatem dodá teplou atmosféru chladným večerům, zatímco redukce na 12V umožní nabíjení a přehrávání médií z vašeho telefonu. Lednice na 12V udrží vaše nápoje a potraviny v chladu, a pokud byste potřebovali další energii, je k dispozici powerbanka a solární energie z panelů.

Diodové osvětlení karavanu poskytne příjemné světlo po setmění, a stolek s ventilátorem zajistí komfort i v teplých letních dnech. Pro osvěžení můžete využít solární sprchu, a kapsář na vaše drobnosti udrží interiér karavanu organizovaný. Velký úložný prostor je ideální pro uložení všech vašich věcí, a lehká matrace slouží nejen k pohodlnému spánku, ale i jako místo pro relaxaci během dne. Prostěradlo a polštářky jsou vždy čisté a připravené k použití, a 5l nádrž na vodu s kohoutkem zajišťuje dostatek vody pro vaše základní potřeby.

Karavan je vybaven bočním i horním oknem s moskytiérou a roletkou, což zajišťuje dostatek světla a ochranu před hmyzem. Přední vstup také disponuje moskytiérou, což umožňuje průvan bez nežádoucích návštěvníků. Díky hmotnosti do 750 kg a maximální rychlosti 80 km/h je karavan snadno ovladatelný a vhodný pro řidiče s řidičským oprávněním skupiny B.

K další výbavě patří party-stan, který poskytuje útočiště pro vaše věci v případě deště, nájezdy a klíny pro stabilizaci karavanu, a zabezpečení řetězem a žehličkou na oj karavanu pro vaši bezpečnost. Stříška a celta s teleskopickými tyčkami nabízejí další ochranu před sluncem a deštěm, a sada klíčů a kladivo pro kolíky jsou vždy po ruce pro snadné nastavení těchto doplňků.

Tento mini karavan je dokonalým společníkem pro vaše výlety do přírody, na kolo nebo k vodě, poskytující vše, co potřebujete pro nezapomenutelný zážitek. Ať už se rozhodnete strávit den na kolech objevováním okolí, nebo si užívat klidu u vody, tento karavan vám poskytne pohodlí domova, kdekoliv se rozhodnete zůstat.
Pro zajištění higieny je od zákazníků vyžadováno, aby si přinesli vlastní potahy na polštáře, spací pytle, deky, utěrky a ručníky. Toto opatření je nezbytné pro udržení čistoty a bezpečnosti. Co se týče kuchyňského vybavení, zákazníci mohou používat vlastní příbory, vařiče a nádobí, nebo si je mohou zapůjčit za zahrnutou cenu. Důležité je také dodržování pravidel pro vaření, grilování a kouření, které jsou povoleny pouze mimo karavan, zatímco v karavanu platí striktní zákaz kouření. Při převzetí karavanu je požadována vratná kauce ve výši 10 000 Kč, která slouží k pokrytí případných škod nebo ztrát, jak je specifikováno ve smlouvě. Kontaktní informace na majitele lze získat prostřednictvím vytvoření žádosti o rezervaci na uvedené webové stránce. Cena pronájmu je stanovena na minimálně 7 dnů a činí 4900 Kč, přičemž celoroční denní sazba se pohybuje 700 Kč. V případě storna rezervace z jakéhokoliv důvodu se vždy snažíme najít alternativní termín, který vyhovuje oběma stranám. Tato flexibilita je součástí našeho závazku poskytovat vynikající služby zákazníkům a zajišťovat jejich spokojenost.

.

Lokalita
Typ
Obytný přívěs
Minimální počet dní na půjčení v sezóně (červenec - srpen)
7
Minimální počet dní na půjčení
7

Technické parametry

Značka
Toplan T 750
Max. rychlost
80 Km/h
Počet osob
1
Rok výroby
2022
Celk. hmotnost
450 kg
Prov. hmotnost
400 kg
Doložnost
20 kg
Šířka
1560 cm
Délka
3685 cm
Výška
1925 cm
Další tech. parametry
nebržděný vozík do 750 kg

Vnitřní vybavení

Další vnitřní vybavení
LPG a narkotizační čidlo, kapsáře na věci, civka 25m pro 220v, Možno použít s možností venkovní sprchy.
Kuchyňské vybavení Nádrž na pitnou vodu Lednice Palandy Topení Rozfuk topení Trakční baterie Led osvětlení Sítě proti hmyzu Úklidová sada Sada nářadí Plynová bomba USB zásuvka

Vnější vybavení

Markýza Vyrovnávací nájezdy Rezervní kolo

Podmínky pronájmu

Vratná kauce
10000 Kč
Hav. pojištění spoluúčast
10 000 kauce viz smlouva
Min. věk nájemce
20 let
Další podmínky pronájmu
Zkušenosti s ovládáním obytného přívěsu, spolehlivost,
Hav. pojištění Hav. pojištění půjčovna Připojištění skel Domácí mazlíčci

Příslušenství

Další příslušenství
Solární sprcha a solární panely využít mimo kemp.
Další vnější vybavení
Party stan ( 2-4 lidi) a kuchyňskou bednu na vyžádání v ceně
Camping vybavení Prodlužovací kabel 230V Ventilátor

Lokalita

Brno

Podobné inzeráty

Vydělávejte pronájmem svého karavanu