Obytná vestavba do auta velikosti S pro menší vozy

zatím nehodnoceno

Obytná vestavba velikosti S - pro "menší" vozy (typicky velké combi, SUV, MPV), kdy základní modul je umístěný na šířku v zadní části nákladového prostoru a pro spaní se rozkládá dopředu nad sklopené zadní sedačky (zadní řada sedadel se nemusí z vozu vyndávat).
Základním požadavkem pro umístění této obytné vestavby je šířka zadních dveří min. 110 cm, a možnost posunout přední sedačky dopředu tak, aby spací plocha měla alespoň délku 190 cm. Montáž spací vestavby je snadná a rychlá – během 10-ti minut Vám vše předvedeme a vysvětlíme.
Vestavbu vložíme do auta a upevníte kurty. Multifunkční šuplík pro vaření je opatřen rozpojitelnými výsuvy, stačí ji jen zasunout do základního modulu.
Multifunkční šuplík pro vaření nabízí vše potřebné, má místo pro vařič, kartuše a příborník, přihrádku na nádobí a potraviny, pracovní desku, praktický dřez a kanystr na vodu.
Prostě, vše co doma nemáte a mohlo by se Vám na výlet hodit, pro Vás bezpečně připravíme a vybavíme Vás na Vaši výpravu.

Lokalita Praha
Typ vozidla Obytný vůz
Značka Joinmusic
Max. rychlost 130 Km/h
Počet osob 2
Rok výroby 2021
Celk. hmotnost 40 kg
Prov. hmotnost 40 kg
Doložnost 60 kg
Šířka 110 cm
Délka 190 cm
Výška 50 cm
Minimální počet dní na půjčení 2
Vratná kauce 5000 Kč
Další podmínky pronájmu Cena pronájmu je uvedena ze 1 den pronájmu spací vestavby bez dalšího vybavení a souvisejících služeb. 1 den pronájmu = vyzvednutí zdarma den předem od 16h, vrácení do 12h den po skončení nájmu.
Min. věk nájemce 18 let
Servisní poplatek 200 Kč
Obytná vestavba Ano
Kuchyň Kuchyňské vybavení Nádrž na pitnou vodu Lednice Plynová bomba Domácí mazlíčci

M. G. (majitel inzerátu)

Podobné inzeráty

Solarní panel
Klimatizace
"CHARLES" - Challenger C 256 Genesis - Forjoy
Solarní panel
Obytná vestavba
CYRIL - obytná vestavba až pro 4 osoby - Forjoy
Solarní panel
Klimatizace
ALFONS - polointegrovaný vůz pro 5 osob - Forjoy

Vydělávejte pronájmem svého karavanu