Ubytování v karavanu Fendt na Valašské samotě s vyhřívaným bazénem

zatím nehodnoceno

P. K. (majitel inzerátu)

Ubytování v karavanu Fendt na Valašské samotě s vyhřívaným bazénem - Forjoy

Přijeďte si vyzkoušet bydlení v karavanu. Soukromí a ticho zaručeno. Ložnice s manželským dvoulůžkem, zdravotní rošty a matrace, vše nové. V ložnici se dá také sledovat televize. O příjemnou teplotu se stará centrální ventilace, centrální topení a klimatizace. Další možnost dvou přistýlek na rozkládací obývací sedačce. Příjemné spaní, odpočinek, relax na samotě v lese.
Nabízíme netradiční, přesto velmi komfortní ubytování v luxusním karavanu na samotě v lese. Ceny včetně služeb, úklidu, vyhřívaného bazénu, společenské místnosti. Za příplatek bude pouze, a to v případě zájmu, naše privátní wellness - vířivka a sauna. Karavan je napojený na dvě zásuvky se dvěma elektroměry. Světelný okruh a zásuvky včetně televize, WiFi, jsou zcela zdarma. Topení nebo klimatizace je zapojeno na druhé zásuvce s vlastním elektroměrem. Spotřebu bychom spočítali a vynásobili x 5,- Kč za kilowattu. Dle našich zkušeností, kdyby bylo chladnější počasí, v noci zapnete na tři hodiny centrální topení a přes den např. na tři hodiny klimatizaci, abyste měli příjemně, v tomto případě by se doplácelo cca. 60,- Kč za den. Aktuálně přijímáme objednávky na sezonu od srpna 2021. Luxusní karavan poskytuje ubytování pro 2 až 4 osoby. Sociální zařízení je v karavanu umístěno hned vedle ložnice. Je zde sprcha, umyvadlo se zrcadlem a k dispozici je také chem. automatické elektrické WC. Další možnost sociálního zařízení včetně sprchy s neomezenou kapacitou teplé vody na zahradě. Hosté obdrží klíček od karavanu a od této celoročně temperované koupelny, která je vzdálená 40m.
Vytápění je centrální, elektrické nebo plynové. V karavanu je samozřejmě i dálková klimatizace.
Vlastní parkoviště, dostupnost na samotu celoročně. Parkování u karavanu.

V karavanu je vlastní vybavená kuchyňka včetně velké lednice s mražákem, před karavanem je vlastní gril na grilovací brikety. 30m od karavanu je zahraní kuchyň s plynovým grilem a krytá pergola. Možnost posezení u ohniště, k dispozici trojnožka s kotlíkem. Možnost objednat si po telefonu dovoz jídla z místní pizzerie. 5km vzdálené restaurace a obchody. Karavan má luxusní zařízení, atypický interiér, TV, free WiFi, vše na fotografiích.. K dispozici je gril na uhlí přímo u karavanu. 30m od karavanu je luxusní zahradní kuchyně s plynovým grilem. Taktéž se na zahradě nachází venkovní krytý osvětlený, ale hlavně vyhřívaný bazén s protiproudem. Od 1.5.do 1.10.garantujeme 30°C vodu. Dále je k dispozici temperovaná společenská místnost s promítáním, posezení u rybníka s ohništěm, s dřívím na oheň zdarma. Vše na 3/4 ha osvětlené udržované zahradě.
Ohledně vybavení - kuchyňka má dřez, tři plynové hořáky a samozřejmě je plně vybavená nádobím a příslušenstvím.
Domácí mazlíčci - pejsci povoleni do hmotnosti 8kg ( za příplatek 250,-Kč/noc )
V hlavní sezóně (červenec- srpen) minimální počet dní k pronájmu je 7dní.

Lokalita
Typ
Obytný přívěs
Minimální počet dní na půjčení v sezóně (červenec - srpen)
3
Minimální počet dní na půjčení
3

Technické parametry

Značka
Fendt Opal 5,9
Počet osob
3
Rok výroby
2014
Šířka
250 cm
Délka
590 cm

Vnitřní vybavení

Kuchyň Kuchyňské vybavení Nádrž na pitnou vodu Lednice Koupelna WC Bojler el. Topení Rozfuk topení Klimatizace Televize Rádio Led osvětlení Sítě proti hmyzu Úklidová sada Plynová bomba USB zásuvka

Vnější vybavení

Schůdky

Podmínky pronájmu

Servisní poplatek
300 Kč
Domácí mazlíčci

Příslušenství

Koberec předstan Ložní prádlo Ručníky Utěrky WC chemie Toaletní papír Prostředky na mytí

Lokalita

Halenkov

Podobné inzeráty

Vydělávejte pronájmem svého karavanu