Caretta 1500

zatím nehodnoceno

L. B. (majitel inzerátu)

Caretta 1500 - Forjoy

Nabízím k pronájmu parťáka na dovolenou i pro víkendové výlety. Caretta 1500 je malý, kompaktní karavan, na který postačí řidičské oprávnění skupiny B.
Vnitřní prostor karavanu disponuje klasickou, pěnovou, nedělenou matrací pro velmi pohodlné spaní a dostatkem úložných prostorů. Cirkulaci vzduchu zajišťují 2 boční okna a jedno střešní s moskytiérami a zatemňovacími roletkami. Z vnější strany kabiny je kuchyňka s osvětlením, která je plně vybavená nádobím pro 2 osoby. Skříňky jsou dostatečně velké na uložení kuchyňského vybavení a potravin. V dolní skříňce je nádoba na 70l vody, jedna připojená 2kg plynová láhev a jedna rezervní. Na pracovní desce je nerezový, dvouplotýnkový, plynový vařič, na který navazuje obdélníkový dřez s baterií, která se dá vysunout a promění se tak ve venkovní sprchu. V přední části se v boxu nachází prostor s technologií karavanu, j s jedním prodlužovacím kabelem s karavanovou přípojnou a druhým s klasickou přípojkou, skládacím umyvadlem na vypouštění šedé vody, vyrovnávacími nájezdovými pásy a zakládacími klíny. Je zde možné také uložit další věci. Součástí karavanu je také rezervní kolo.
V případě zájmu mohu ke karavanu zapůjčit 3x3m velký předstan s bočnicemi a podlážkou, který zajistí soukromí a pohodu při odpočinku, nebo nepříznivém počasí za 100,- Kč/den. Dále kempingový nábytek za 50,- Kč/den pro 2 osoby, další 1-2 židle za 15,- Kč/den za jednu a další sadu nádobí až pro 2 osoby za 15 Kč/den pro každou další osobu. Pro zvětšení kuchyňského, pracovního prostoru a skladování potravin mám k dispozici skládací kuchyňský box. za 50,- Kč/den. Mohu zapůjčit také malý stan pro 2-3 osoby za 100,- Kč/den v případě, že by vás jelo více.
Cenu dodatečného, kempingového vybavení je možné upravit individuálně dle délky pronájmu karavanu.
Karavan má havarijní pojištění.

Typ
Obytný přívěs
Minimální počet dní na půjčení v sezóně (červenec - srpen)
3
Minimální počet dní na půjčení
3

Technické parametry

Značka
Caretta 1500
Max. rychlost
100 Km/h
Počet osob
2
Rok výroby
2018
Celk. hmotnost
700 kg
Prov. hmotnost
510 kg
Doložnost
190 kg
Šířka
204 cm
Délka
418 cm
Výška
172 cm

Vnitřní vybavení

Termorolety Kuchyň Kuchyňské vybavení Nádrž na pitnou vodu Lednice Trakční baterie Sítě proti hmyzu Úklidová sada Plynová bomba USB zásuvka

Vnější vybavení

Vyrovnávací nájezdy Rezervní kolo

Podmínky pronájmu

Vratná kauce
10000 Kč
Hav. pojištění spoluúčast
10000
Min. věk nájemce
18 let
Hav. pojištění

Příslušenství

Redukce 7/13, 13/7 Prodlužovací kabel 230V

Lokalita

České Budějovice

Podobné inzeráty

Vydělávejte pronájmem svého karavanu