Minikaravan 2022

zatím nehodnoceno

P. K. (majitel inzerátu)

Minikaravan  2022 - Forjoy

Nabízím do přírody pronájem pro 1-2 menším zákazníkům mini-karavan vyroben 2022 za cenu 500,- denně. Minimální zapůjčení je jakékoliv 3dny po sobě jdoucí přiklad : (pá,so,ne), (po,út,st) za 1500,-. Jakýkoliv další den 500,- . Mini karavan je pro ŘP sk. B, lehký, do 750kg, (450kg- vlastní váha) a rychlost max. 80km/h. Nabízím k pronájmu pohodlný mini karavan pro 2 osoby s úložným prostorem ,který má i připojení k elektrice v kempu a před-stan a má ve své výbavě, 5l nádrž na vodu, 2 křesla, stolek, ventilátor, narkotizační a LPG čidlo, kapsáře na věci a rozkládací pohodlnou matraci, která slouží jako křeslo i jako postel. Dále má mini-karavan střešní i boční okno. Obě tyto okna mají roletky i moskytiéru. Další výbava ke karavanu -2ks nájezdy a 2ks klín a zabezpečení řetězem a na oj karavanu žehličkou.Dále stříška celta s teleskopickýma tyčkami, klíče a kladivo kolíky. Zákazník si z hygienických důvodů musí vzít potahy na polštáře utěrky ručníky a vše co se týká hygieny. Příbory, vařič a nádobí má zákazník svoje. Vařit, grilovat a kouřit se může mimo karavan, ale přímo v karavanu se nesmí - viz smlouva. Stačí ŘP sk. B. Vratná kauce požadovaná při převzetí je 10 000 Kč a slouží k účelům viz smlouva. Kontakt na majitele získáte vytvořením žádosti o rezervaci. Při pronájmu minimálně 3 dnů je počítaná cena za den 500,- a 1500 za minimální 3dny po sobě jdoucí.. Cena je celoročně na den 500Kč. V případě storna z jakéhokoliv důvodů, vždy zkusíme vybrat a přesunout na jiný termín po domluvě se zákazníkem. Vše je pojištěné a odtah 750km od republiky je zajištěn. Jakákoliv nehoda musí být z dokumentovaná policii daného státu. Ideálně je naše nabídka pro lidi co mají rádi přírodu a nechtějí bydlet v hotelu, ale chtějí si užívat soukromí v kempech a vidět krásu přírody z kol a raftu a kajaku, který si povezou na svých autech.
VŠEM KDO SI OD NÁS ZAPŮJČÍ NÁŠ MINI KARAVAN 2022 přejeme pěkný pobyt.

Lokalita
Typ
Obytný přívěs
Minimální počet dní na půjčení v sezóně (červenec - srpen)
3
Minimální počet dní na půjčení
3

Technické parametry

Značka
Toplan T 750
Max. rychlost
80 Km/h
Počet osob
2
Rok výroby
2022
Celk. hmotnost
450 kg
Prov. hmotnost
400 kg
Doložnost
20 kg
Šířka
1560 cm
Délka
3685 cm
Výška
1925 cm
Další tech. parametry
nebržděný vozík do 750 kg

Vnitřní vybavení

Další vnitřní vybavení
LPG a narkotizační čidlo, kapsáře na věci, civka 25m pro 220v, Možno použít s možností venkovní sprchy.
Kuchyňské vybavení Nádrž na pitnou vodu Lednice Palandy Topení Trakční baterie Led osvětlení Sítě proti hmyzu Úklidová sada Sada nářadí Plynová bomba USB zásuvka

Vnější vybavení

Předstan Sluneční střecha Vyrovnávací nájezdy Rezervní kolo

Podmínky pronájmu

Vratná kauce
10000 Kč
Hav. pojištění spoluúčast
10 000 kauce viz smlouva
Min. věk nájemce
20 let
Další podmínky pronájmu
Zkušenosti s ovládáním obytného přívěsu, spolehlivost,
Hav. pojištění Hav. pojištění půjčovna Připojištění skel Domácí mazlíčci

Příslušenství

Další příslušenství
Kapsáře stolečky křesílka možnost střešniho a bočního okna, které jsou vybaveny roletkou a moskytierou , Dále čidlo LPG a narkotizační a nastavitelná 15 cm pohodlná matrace.
Další vnější vybavení
Nabízím do přírody pronájem 2 lidem minikaravan za cenu 500,- den. Mini karavan ŘP sk. B, lehký, do 750kg, (400kg) rychlost max 80km/h. Nabízím k pronájmu pohodlný mini karavan pro 2 osoby, který má i předstan a má ve své výbavě, 5l nádrž na pitnou vodu, 2 křesla, stolek, ventilátor, narkotizační a LPG čidlo, kapsáře na věci a rozkládací 15 cm pohodlnou matraci, která slouží jako křeslo i jako postel. Dále má mini-karavan střešní i boční okno. Obě tyto okna mají roletky i moskytiéru. Další výbava ke karavanu -2ks nájezdy a 2ks klín a zabezpečení stříška teleskopickýma tyčema a Zákazník si z hygienických důvodů musí vzít potahy na polštáře utěrky ručníky a vše co se týká hygieny. Přibory vařič a nádobí má zákazník svoje. Vařit, grilovat a kouřit se v karavanu nesmí - viz smlouva. Stačí ŘP sk. B.
Zabezpeč. botička Redukce 7/13, 13/7 Camping vybavení Prodlužovací kabel 230V Sušák Ventilátor

Lokalita

Brno

Podobné inzeráty

Vydělávejte pronájmem svého karavanu