Jak fungují rezervace na portálu ForJoy.cz

Jak fungují rezervace na portálu ForJoy.cz - Forjoy

Mezi hlavní funkce protálu ForJoy.cz patří bez pochyby možnost vyhledávání karavanu či obytného vozu na jednom místě a dle požadovaných kritérií, jako je například termín zapůjčení, lokalita, cena a mnoho dalších parametrů, které jsou pro zájemce o pronájem důležité. Zájemce už nemusí porovnávat ceny, volné termíny a další parametry v mnoha půjčovnách, ale vše zvládnete rychle a hlavně na jednom místě. Jde zde především o značnou úsporu času :-).

Výběr z nabídky

Po výběru mezi obytným vozem či přívěsem nastavíte datum kdy chcete vyrazit a na jak dlouho,  zvolíte vlastnosti a parametry Vámi požadovaného vozu. Systém Vám následně zobrazí všechny volné vozy dle vaší specifikace. Pak už stačí jen na mapě dle lokality vybrat ten Váš vysněný vůz a můžete přejít k samotné rezervaci.

Doplňující dotazy

Přestože jsme se snažili, aby v detailu nabídky byly všechny potřebné informace, může se stát, že budete potřebovat oslovit majitele a položit mu doplňující dotaz k jeho nabídce. U každého inzerátu je možnost prohlédnout veškerou předchozí komunikaci ostatních zájemců s majitelem nebo položit majiteli vlastní dotaz k jeho nabídce. Tato komunikace neslouží pro výměnu kontaktních údajů. Kontakty dostanete po dokončení rezervace.

Vytvoření rezervace

Pokud máte vybráno, můžete přistoupit k vytvoření požadavku na rezervaci kliknutím na tlačítko “Rezervovat” u detailu inzerátu. Budete vyzváni k vyplnění požadovaného termínu pronájmu a počtu osob. Můžete si vybrat příslušenství, pokud nějaké majitel ke karavanu nabízí. Pro dokončení rezervace je třeba doplnit osobní údaje, včetně kontaktních údajů a data narození (sloužící k identifikaci zájemce při převzetí karavanu). Pokud byly zadány všechny potřebné údaje správně dojde k odeslání požadavku na rezervaci. 

Dokončení rezervace

Bezprostředně po vytvoření rezervace (viz výše) je majiteli zaslána emailem výzva k jejímu potvrzení. Pokud potvrzení z nějakého důvodu nenastane do 24 hodin od vytvoření požadavku, rezervace propadá. V okamžiku, kdy majitel rezervaci potvrdí, obdržíte email s kontaktními údaji majitele vozu. Zároveň majitel obdrž emailem Vaše kontaktní údaje. Gratulujeme, v tento okamžik je vše hotovo, můžete se spojit s majitelem vozu, dořešit detaily pronájmu a těšit se na nová dobrodružství s půjčeným karavanem či obytným vozem :-)

Vydělávejte pronájmem svého karavanu