Já a Forjoy

Já a Forjoy - Forjoy

Nejdříve se ze mě stal díky mému psovi karavanista. Téměř každý víkend jsme někam vyrazili a užívali jsme si svobodu a nezávislost cestování karavanem. Tento životní styl nás k našemu překvapení zcela pohltil. Začal jsem sledovat různé skupiny na sociálních sítích a věnuji se této problematice.

Další sezonu jsme již tak často nejezdili. Občas mě oslovil kamarád, zda bych mu půjčil svůj karavan. Nejdříve jsem to neviděl jako úplně dobrý nápad. Měl jsem obavy, jak se ke karavanu budou chovat a že něco zničí. Nakonec jsem se nechal ukecat. Škody jsem žádné neřešil a výdělek jsem použil na vylepšení vybavení karavanu. Zjistil jsem, že je lepší si celkem jednoduše přivydělat peníze než nechat karavan zahálet vedle domu.

Forjoy - Půjčovna od soukromých majitelů

Pro další sezonu jsem byl připraven začít náš karavan více pronajímat. Narazil jsem však na celou řadu komplikací. Nechtělo se mi dělat webové stránky a pak trávit čas hledáním zákazníků. Nebyl jsem si jist, zda je moje smlouva  v pořádku. Evidenci pronájmů jsem si vedl jen tak na papíře, což se později ukázalo jako nevyhovující.

Zjistil jsem, že jeden z mých kamarádů ještě s jedním kolegou připravují portál, který bude určený pro karavanisty jako jsem já. Myšlenka se mi líbila a počítal jsem, že jejich služby velice rád využiji. Časem jsem se o to začal zajímat čím dál tím více a stal se tak součástí týmu

Vývoj webového portálu trval bezmála rok. Zpočátku jsme nečekali, že spuštění celého projektu zabere tolik času a bude stát poměrně dost peněz. Nechtěli jsme však dělat polovičatá řešení a schylovat se k vynuceným kompromisům. Cílem bylo vytvořit pěkný, moderní a ve všech ohledech funkční web. Několikrát jsme museli přehodnotit náš přístup a začít od začátku. Nebylo jednoduché najít správné partnery pro realizaci.

Po překonání všech obtíží se nám podařilo spustit webový portál pro začínající pronajímatele i zaběhlé půjčovny. Cílem je vytvořit širokou nabídku na jednom místě a společně oslovit potenciální zákazníky.

Pro pronajímatele nabízíme celou řadu nadstandardních služeb jako například automatické vyplňování smlouvy a předávacího protokolu, poradenství, registraci zdarma, propracovaný rezervační systém včetně kalendáře. Možnost výběru nájemce dle předchozích hodnocení. Dále pak kompletní marketing, který přivede zákazníky.

Na portálu forjoy.cz si každý zájemce může na jednom místě vybrat ze široké nabídky karavanů a obytných vozů od prověřených pronajímatelů.

Vydělávejte pronájmem svého karavanu